Udhetim drejt planetit Arber

Luan Rama A-005992

New product

Përshkrim i shkurtër

Ashtu si për astronautët e Apollo-s që shkelën për herë të parë në Hënë, edhe udhëtimi i tyre në hapësirat qiellore është plot të papritura...

More details

908 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928332110
Viti i botimit2020

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Mjaftoi lajmi që një planet në kozmos mori zyrtarisht emrin Arbër, që fantazia e një grupi të vogël fëmijësh të merrte udhë për të zbuluar të fshehtat qiellore, Sistemin Diellor dhe galaktikat e tjera. Shumë shpejt këta “astronautë” të vegjël do të përjetojnë një ëndërr të madhe: të jenë të parët që do të zbulojnë planetin që sillet rrotull yllit Illyrian.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages92
ISBN9789928332110
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1