Specials

Coming Soon There are 7 products.

 • Quick view
  2 249 Lekë In Stock

  You'll learn how to: Construct a unique story around your business and communicate that story through effective brandingStand out from the competition by creating more compelling marketing materials and reaching out in a more targeted wayGenerate buzz around your business with creative offerings like podcasts, media interviews, surveys, AI content, and...

  2 249 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë 1 500 Lekë -20% In Stock

  Një roman i jashtëzakonshëm është rizbuluar nga autori i romaneve “Dashuria në kohërat e kolerës” dhe “Njëqind vjet vetmi”, nobelisti Gabriel Garcia Marquez. Ky libër vjen në shqip me përkthimin nga gjuha origjinale të Mira Meksit.

  1 200 Lekë
  1 500 Lekë -20%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Shtepia botuese Univers nxjerr ne vigjilje te Shen Valentinit nje nga romanet erotike me te njohur te letersise franceze. Duke filluar qe nga data 12 shkurt nis shperndarja e librit tek lexuesit. Keto festa do te jene me te ngrohta. Porosite qe tani tek Bukinist online.

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë 1 500 Lekë -20% In Stock

  Seria Twisted eshte kthyer ne nje fenomen global. Shtepia botuese Dritan sjell vellimin e trete te serise Twisted “Urrejtja”, shkruar nga shkrimtarja Ana Huang. 

  1 200 Lekë
  1 500 Lekë -20%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  2 550 Lekë In Stock

  COMING SOON - THE EXTRAORDINARY LOST NOVEL FROM THE NOBEL PRIZE-WINNING AUTHOR OF LOVE IN THE TIME OF CHOLERA AND ONE HUNDRED YEARS OF SOLITUDE. Constantly surprising and wonderfully sensual, Until August is a profound meditation on freedom, regret, and the mysteries of love, from one of the greatest writers the world has ever known. 

  2 550 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Së shpejti Shtëpia botuese “Fan Noli” vë  në qarkullim një libër shumë të rëndësishëm mbi inteligjencën artificiale me titull "Epoka e inteligjences artificiale" Ky libër është bestseller ndërkombëtar, i shkruar nga tre mendjet me te spikatura te kohes tone. Libri hidhet ne qarkullim pas dates 21 shkurt 2024. Porosite qe tani online tek Bukinist.al

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock
  New

  Pas suksesit te jashtezakonshem qe pati me romanin Jete te humbura, Defrim Ceka sjell nje tjeter roman, “Kufiri”, bazuar mbi histori te verteta te arratisjeve te kufirit per t’iu larguar ferrit komunist, dhe historive tragjike qe pasonin. Romani vjen per lexuesit pas dates 7 maj.

  1 000 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 7 of 7 items