Cunat e keqij – vell. 2 View larger

Cunat e keqij – vell. 2

Aaron Blabey A-003761

New product

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286492

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

RIKTHEHEN ÇUNAT E KËQIJ!

10 000 pula gjenden të burgosura në një fermë të sigurisë së larte!

E kush do të mund t’i shpëtonte, vallë?

Si thoni për një UJK, një PESHKAQEN, një PIRANJË dhe një GJARPËR, i njohur ndryshe me nofkën “ Gllaberuesi i pulave”?

E ç ‘mundet VALLE të shkojë kaq keq?!

BËHUNI GATI TË MBANI BARKUN ME DORË NGA TË QESHURAT, SEPSE KJO BANDË SHENJTËSH ÇAPAÇULË ËSHTË RIKTHYER NË QYTET ME MISIONE TË REJA EDHE MË ARGËTUESE. ERDHI KOHA PËR ÇUNAT E KËQIJ EPISODI 2.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages144
ISBN9789928286492
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKristi Kaca
I ri1