Reduced price! Genjeshtra te bardha View larger

Genjeshtra te bardha

Sevi Agolli BAO0656

New product

Përshkrim i shkurtër

Mjaftoi një “gënjeshtër e vogël” e mamit për pyetjen e saj se si lindin bebet, që në mendjen e Amelit të ndizej një imagjinatë e madhe, sa ndërtoi një supermarket gjigant, ku shiteshin fara bebesh… Por, si mund të shkonin ata në këtë supermarket të largët, për të blerë një farë bebeje? Këto dhe ndodhi të tjera të këndshme lindën nga disa gënjeshtra të bardha, që i thanë prindërit e saj, duke qenë se ata mendonin se Ameli ishte e vogël për të kuptuar të vërtetën.

11105 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928300836

385 Lekë

-23%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages64
ISBN9789928300836
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitMbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë