Ditarët e peshkopes 4 – Rrëfenja nga një princeshë akulli jo shumë e hijshme View larger

Ditaret e peshkopes 4 – Rrefenja nga nje princeshe akulli jo shume e hijshme

Rachel Renée Russell BAT0149

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky roman rrëfen ditarin e një vajze peshkope, i cili të bën për të qeshur. Kësaj radhe sjellim vëllimin e katërt të serisë

More details

479 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219442

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Nuk isha fare e befasuar që vullnetarët e mi Brandon zbuluan një strehë kafshësh. Ai është NJË djalë i ëmbël, -sigurisht, që dëshiron të ndihmojë këta këlyshë të mrekullueshëm!

Pastaj Brandon më thotë se strehimi është në rrezik mbyllje dhe unë mendoj se nuk mund ta lejoj që të ndodhë. . . sidomos kur zbulove një sekret shokues rreth Brandon që ka të bëjë me mbajtjen e atij strehimi hapur

Kështu që unë hyj në një konkurrencë të akullt me miqtë e mi Chloe dhe Zoey për të ndihmuar në mbledhjen e parave për strehim, por (surprizë e madhe!) MacKenzie duhet të mbajë hundën e saj dhe të shkaktojë probleme në mënyrë që ajo të mund të jetë njëra prej tyre për të shpëtuar kafshët.

Në asnjë mënyrë nuk do ta lejoj që të ndodhë: Këtë herë, unë vetëm do të duhet të krijoj disa ide kreative shtesë!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages300
ISBN9789928219442
Shtëpia botueseDork Diaries Book 4: Tales from a Not-So-Graceful Ice Princess
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë