Reduced price! C'te besh kur nuk do te rrish vetem View larger

C'te besh kur nuk do te rrish vetem

Kristen Lavallee, Silvia Schneider A-002204

New product

Përshkrim i shkurtër

Udhëzuesi Ç’të bësh kur nuk do të ndahesh nga prindërit i udhëheq fëmijët dhe prindërit e tyre përmes emocioneve që shoqërojnë ankthin e ndarjes, duke përdorur strategji dhe teknika të bazuara në parimet konjitive-sjellore. Ky libër vetëndihmës interaktiv është burim gjithëpërfshirës për edukimin, për motivimin dhe për fuqizimin e fëmijëve për të kapërcyer ankthin e ndarjes – në mënyrë që të bëhen pilotë me besim te vetja të balonave të tyre me ajër të ngrohtë!

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286222

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

16 other products in the same category:

More info

Pilotët e balonave me ajër të ngrohtë përjetojnë aventura të mrekullueshme: ata shohin gjëra që nuk i kanë parë kurrë më parë dhe mësojnë shumë rreth botës që na rrethon.

Fluturimi me balonë disa fëmijëve mund t’u duket diçka e mrekullueshme, ndërsa disa të tjerëve mund t’u ngjallë frikë të fluturojnë vetëm, larg prindërve dhe shtëpisë. Nëse ndihesh i frikësuar kur bën diçka pa prindërit e tu, ky libër është për ty!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages88
ISBN9789928286222
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAulona Ormeni
I ri1