Kutiza e princesha - BT View larger

Kutiza e princesha - BT

Grup autorësh BT0560

New product

Përshkrim i shkurtër

Zbavitu dhe lexo këto përralla të bukura me princeshat e magjishme. Ktheji 6 librat me shpinë dhe shfaqi që të krijosh figurën me princesha.

18 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003454

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages60
ISBN9789928003454
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitMbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia