Ditarët e peshkopes 3 – Rrëfenjat e një këngëtare jo shumë të talentuar View larger

Ditaret e peshkopes 3 – Rrefenjat e nje kengetare jo shume te talentuar

Rachel Renée Russell BAT0148

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është Ditari i një vajze peshkope, i cili të bën për të qeshur. Romani vazhdon me serinë e tretë të tij, me shumë aventura dhe skena, të cilat, teksa do ti lexoni, do të mbani barkun me dorë....

More details

481 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219121

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Rruga e Nikki-së për të kontrolluar listën e çuditshme

[Tick] Përballje divash

[Tick] Grindje

[Tick] Nxitje talentesh për të mbështetur persona të rëndësishëm (VIP-a)
Vetëm kur të filloj të mësohem me shkollën time të re, ku konkurs i talenteve mund të ndryshojë gjithçka!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages330
ISBN9789928219121
Shtëpia botueseDork Diaries Book 3: Tales from a Not-So-Talented Pop Star
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta