Reduced price! Ditaret e Peshkopes 1- Rrefenja te nje jete plot telashe View larger

Ditaret e Peshkopes 1- Rrefenja te nje jete plot telashe

Rachel Renée Russell BAT0104

New product

Përshkrim i shkurtër

Katërmbëdhjetë vjeçarja Niki Maksuell shkruan në ditar për përpjekjet e saj për të qenë popullore në shkollën e saj të re eksluzive, e pastaj për të gjetur vendin e saj pasi heq dorë nga të qenit pjesë e grupit të elitës.

More details

459 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219107

800 Lekë

-20%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Seria e Librave Ditarët e Peshkopes tregojnë jetën e Niki Maksuell, nxënëse e klasës së tetë, kur ajo zhvendoset në një shkollë të re të zymtë; betejat epike me nënën e saj për një iPhone; entuziazmin e saj për vizatim dhe art dhe një marrëdhënie dashuri / urrejtjeje me vajzën më të njohur të shkollës së re, një vajzë me emrin Mackenzie, e cila bëhet rivale e Niki në një konkurs shkollor në art. Niki shkruan për miqësitë, përplasjet, popullaritetin dhe familjen me një zë unik dhe të freskët që ende përcjell një vërtetësi universale. Skicat e Niki gjatë gjithë ditarit së saj shtojnë humorin e librit duke e shndërruar atë në një hit i pagabueshëm për lexueset adoleshente.

Data sheet

pages300
ISBN9789928219107
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta