Ditaret e Peshkopes 10: View larger

Ditaret e Peshkopes 10:

Rachel Renée Russell A-004162

New product

Përshkrim i shkurtër

Seria bestseller nderkombetar vijon ne shqip me librin e 10-te. Kesaj radhe misioni i Nikit eshte të fshehë 7 këlyshët nga 2 prindërit e saj, nga e gjithë shkolla dhe nga vajza zemërngushtë që është gjithnjë e gatshme për t’u hakmarrë!

482 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286574

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages304
ISBN9789928286574
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta
I ri1