Vjeshta e Alberto Savianit

Luan Rama LUR0028

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër janë përfshirë 14 tregime, të cilat trajtojnë një tematikë të larmishme, tregime që shpesh i referohen dhe pikëtakimeve franko-shqiptare dhe disa herë të frymëzuara nga vetë përjetimet e autorit gjatë më shumëse çerek shekulli që jeton në paris.

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN9781094814093

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages234
ISBN9781094814093
Shtëpia botueseNaimi
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri