Santa Quaranta View larger

Santa Quaranta

Luan Rama LG0098

New product

897 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9992762772
Viti i botimit2005

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

"Rajmondi erdhi nga Shqipëria. Si zakonisht ishte gjithë entuziazëm: "Atje, i tërë ai vend është në një mjerim të plotë. Fshatrat janë shkretuar, fëmijët vdesin urie. Si mund të kesh një qëndrim kaq egoist? Eja të na ndihmosh t'i ushqejmë fëmijët e t'u japim shpresë atyre grave... Fjalimi ishte efikas. Vesha sandalet dhe rrobën time te gjatë greke dhe e ndoqa Rajmondin në Shqipëri. Në një mënyrë shumë origjinale ai kishte menduar të ngrinte një kamp për të ndihmuar refugjatët Shqiptar..."

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages220
ISBN9992762772
Shtëpia botueseArgetaLMG
Viti i botimit2005
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri