Reduced price! Dinake me corape View larger

Dinake me corape

Dr. Seuss BAT0108

New product

Përshkrim i shkurtër Kur ta lexoni për herë të parë këtë libër, mos nxitoni! Kjo dhelpër është padyshim një truk i vërtetë. Asaj i pëlqen shumë që të krijojë problem me gjuhën tuaj.

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116727

400 Lekë

-20%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Dinake me çorape është një libër për fëmijë nga Dr Seuss, i botuar për herë të parë në vitin 1965. Ai përmban dy karaktere kryesore, Dhelprën (një dhelpër antropomorfe) dhe Knoks (një personazh i verdhë antropomorf). Libri ka një ngjashmëri me librin Vezët jeshile dhe sallami, një libër tjetër nga Dr. Seuss. Të dy tregimet përmbajnë dy personazhe kryesore: njeri i cili është kokëfortë dhe dëshiron të mbetet vetëm; tjetri, në kundërshti të vazhdueshme dhe ndonjëherë bezdisës.

Data sheet

pages64
ISBN9789928116727
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Mici