Reduced price! Vendi i rrefenjave 6 – perplasja e boteve View larger

Vendi i rrefenjave 6 – perplasja e boteve

Chris Colfer A-000646

New product

Përshkrim i shkurtër

Përfshihuni në këtë aventurë emocionuese me Aleksian, Konerin e grupin e miqve të tyre, në këtë histori të fundit mbresëlënëse sa të lë pa frymë të serisë më të shitur “Vendi i Rrëfenjave”.

More details

490 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN 9789928303578

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Tani ata mund të guxojnë të arrijnë të pamundurën

Frika më e madhe e Aleksias dhe Konerit po bëhej realitet. Personazhet e përrallave të Vendit të Rrëfenjave – si të mirët, ashtu edhe të këqijtë – tashmë nuk do të mbesin më vetëm në botën e tyre. Me planin ogurzi të kurdisur nga Morina, Shtriga e Ligë e Perëndimit, Mbretëresha e Zemrave, Kapiten Gremçi dhe ushtria e tyre e keqbërësve letrarë, Koneri mendon se nuk ka ku të shkojë më keq. Por kjo qe ende sa Aleksia nuk qe zhdukur.

Ndërkohë që në Nju-Jork bëhet kërdia, Konerit dhe shokëve të tij u duhej të luftonin betejën e tyre më të madhe. Por pa Aleksian në krah, Koneri nuk di se si ta fitojë luftën dhe si t’i mbrojë njerëzit që do. A mund ta gjejë Koneri Aleksian para se të jetë shumë vonë? Dhe... a munden binjakët të rivendosin rregullin mes botës së përrallave dhe botës së njerëzve.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages430
ISBN 9789928303578
Shtëpia botueseThe Land of stories WORLDS COLLIDE
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiManjola Nasi
I ri1