Reduced price! Ç’bën kur ankohesh së tepërmi View larger

C’ben kur ankohesh se tepermi

Dawn Huebner A-001014

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është një udhëzues i shkëlqyer sesi fëmijët të mposhtin negativitetin që kanë brenda tyre. I shkruar nga një psikologe e njohur dhe i certifikuar nga Shoqata e Psikologëve amerikan, ky botim vjen në shqip për lexuesit e vegjël sërish nga një psikologe shqiptare si Aulona Ormeni. Ky është botimi i parë i serisë me 10 libra që do të vijë për prindërit dhe vogëlushët.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286123

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Hidhet në qarkullim titulli i parë i serisë së re prej 10 librash edukativë të certifikuar nga Shoqata e Psikologëve Amerikanë. Librat e shkruar nga profesionistë të shquar përcillen me një gjuhë të thjeshtë dhe shoqërohen me ilustrime tërheqëse. Të gjithë titujt kanë hapësira të dedikuara për prindërit dhe fëmijët që të punojnë bashkërisht për zgjidhjen e situatave të ndryshme që ndikojnë në mirërritjen e moshave 6 deri 12 vjeç. Kjo seri është përkthyer nga origjinali nga psikologia Aulona Ormeni.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages78
ISBN9789928286123
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAulona Ormeni
I ri1