Frike nga fluturimi 7A View larger

Frike nga fluturimi 7A

Sebatian Fitzek A-000321

New product

Përshkrim i shkurtër

Mjeshtri i psikothrillerit Sebastian Fitzek vjen me nje tjeter roman befasues per lexuesin shqiptar pas “Posta”. Një vrasës i dhunshëm takohet me mjekun e tij psikiatër në avion ku rrezikon jeta e mbi 600 pasagjerëve në bord…..

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303479

1 190 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Sa jete njerezish vlen per ty, femija yt?

Fluturim në orët e natës. Në bordin e avionit nga Buenos Airesi për në Berlin ndodhet psikiatri i mirënjohur Mats Kryger.

I mbushur plot gëzim, sepse shumë shpejt do të shohë sërish të bijën, shtatzënë në muajin e nëntë. Mirëpo që pa u nisur mirë avioni, ai e gjen veten në situatën më të tmerrshme të jetës së tij.

Merr një telefonatë nga një i panjohur, i cili i thotë që në avion me të ndodhet edhe një ish-pacient i tiji. Dikush, të cilin Matsi dikur e ka çliruar nga fantazitë vrasëse e të dhunshme.

Dhe të cilin tanimë ai duhet bindë që të çojë drejt vdekjes veten dhe mbi 600 pasagjerët në bord. Nëse Matsi nuk e bën këtë gjë, po atë natë e bija do të vdesë...

Trilleri, i cili luan me të gjitha frikërat tona më të qenësishme.

“...Nuk këshillohet për njerëz që kanë frikë nga fluturimi”.

Gazeta "Potshamer Nedeate Nachrichten".

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages368
ISBN9789928303479
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMarzela Çelanji
RomanMister&Thriller
I ri1