Seria Vajzat Perëndesha There are 10 products.

 • Quick view
  315 Lekë 350 Lekë -10% In Stock

  Maksi dhe Paulina luajnë futboll. Gol! thërret Maksi. Ne jemi kampionë bote!. Por fqinjit të tij, Timit, I duket se më të fortët në futboll është ai dhe shokët e tij. Kështu, ata vendosin të bëjnë një ndeshje futbolli mes dy skuadrave. Kush do ta fitojë Kupën e Botës?!

  315 Lekë
  350 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  315 Lekë 350 Lekë -10% In Stock

  Gati!? NISU! Maksi merr vrull me biçikletën e tij lodër. Por tani ai është rritur. Maksit i nevojitet një biçikletë e vërtetë! Bashkë me mamin ai vendos të rregullojë biçikletën e vjetër të vëllait të tij, Feliksit. Pastaj duhet të mësojë, mësojë, mësojë... Dhe, shumë shpejt, Maksi fillon të marrë kthesat e para.

  315 Lekë
  350 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  315 Lekë 350 Lekë -10% In Stock

  Shoqja e ngushtë e Maksit, Paulina, sapo ka marrë medaljen Kali i detit. Edhe Maksit do ti pëlqente të mësonte notin. Ti nuk e merr dot atë medalje, se nuk je adhurues i ujit, - i thotë vëllai i tij i madh. Tani I takon Maksit të tregojë çështë i aftë të bëjë!

  315 Lekë
  350 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  315 Lekë 350 Lekë -10% In Stock

  Unë jam gati katër vjeç! - thërret Maksi. Dhe mendon se kushdo që bën 4 vjeç, mund të dëshirojë një lepurush prej vërteti për ditëlindje. Por... duhet të nxitojë, sepse lepurushi i zi më i bukur në botë mund t'I shitet dikujt tjetër...

  315 Lekë
  350 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  315 Lekë 350 Lekë -10% In Stock

  Urra! Maksit i japin leje të flejë një natë te shtëpia e Paulinës. Ai bën gati çantën sa hap e mbyll sytë: pizhamet, furçën e dhëmbëve dhe, sigurisht, elektrikun e dorës. Por, a mund të flejë Maksi pa puthjen e Natës së mirë?!

  315 Lekë
  350 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  315 Lekë 350 Lekë -10% In Stock

  Për të qenë një superpërbindësh i vërtetë, duhet të keni dhëmbë që ju kanë rënë. Sa keq që Maksi ka vetëm një dhëmb, që është duke i rënë. Dhëmbi nuk bie që nuk bie... Nuk ndihmojnë as këshillat e Feliksit dhe as takimi me dentisten. Kështu, Maksi vendos të presë, kur papritur... fiu! Në vend të dhëmbit, mbetet një gropë!

  315 Lekë
  350 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  315 Lekë 350 Lekë -10% In Stock

  Maksi dhe Paulina ndërtojnë një anije piratësh, ama prej vërteti. Por nuk është dhe aq e thjeshtë. Për fat të mirë, në garazh gjejnë materialet që u duhen, për të ndërtuar tmerrin e deteve...

  315 Lekë
  350 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  423 Lekë 470 Lekë -10% In Stock

  423 Lekë
  470 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  423 Lekë 470 Lekë -10% In Stock

  423 Lekë
  470 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  423 Lekë 470 Lekë -10% In Stock

  423 Lekë
  470 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 10 of 10 items