Reduced price! Dita kur gjyshja bllokoi internetin View larger

Dita kur gjyshja bllokoi internetin

Marc-Uwe Kling A-000554

New product

Përshkrim i shkurtër

A mund të jenë të lumtur fëmijët kur nuk punon interneti? Mos ndoshta gjyshja duhet ta bllokojë ndonjëherë sinjalin? Zbuloni aventurën gazmore plot humor dhe mesazhe pikante nga autori gjerman Marc-Uëe Kling.  Mosha e rekomanduar për lexim: 6+.

473 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341198

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages66
ISBN9789928341198
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAferdita Mali
I ri1