Reduced price! Bisha e pallatit mbreteror View larger

Bisha e pallatit mbreteror

David Walliams A-006469

New product

Përshkrim i shkurtër

"Bisha e Pallatit Mbretëror", libri i ri nga autori më i dashur i fëmijëve shqiptarë, David Walliams, tashmë gjendet edhe në librarinë online, Bukinist.al  

More details

472 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341068

1 350 Lekë

-10%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Londra është e rrënuar, njerëzit janë të uritur dhe vendin e ka pllakosur kudo errësira...

Princ Alfredi - një djalë shëndetlig i dhënë pas librave - nuk ka dalë kurrë nga muret e sigurta të pallatit mbretëror. Por tani në Bakingam po ngjasin gjëra të çuditshme dhe jeta e Alfredit nuk do të jetë më e njëjta.

Në mes të natës, zhurma e hapave të një përndjekjeje të tmerrshme kumbon nëpër korridore. Është pikërisht çasti kur po marrin me forcë mamanë e shtrenjtë të Alfredit, vetë Mbretëreshën, për ta mbyllur në Kullën e Londrës. Alfredi duhet të bëhet i guximshëm e të ndërmarrë një mision të jashtëzakonshëm për ta shpëtuar atë... dhe mbarë botën.

Udhëtoni para në kohë për t’u njohur me një aventurë fantastike: një histori me mite e legjenda që ka për t’jua mbajtur zemrat peshë deri në fundin emocionues të saj.

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages464
ISBN9789928341068
Shtëpia botueseBeast of Buckingham Palace
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBesnik Rika
I ri1