Perrallat me te bukura te te gjitha koheve

Grup autorësh A-007464

New product

Përshkrim i shkurtër

Në 12 përrallat e këtij libri fëmijët do të hasin Gishton, Borëbardhën, Krelartën dhe tre arushët, zonjën Dëborë, Hirushen, Gishtëzën, Hansin dhe Gretën e të tjera personazhe të dashura e të paharrueshme, që bëhen edhe më të hijshme prej ilustrimeve mjeshtërore. Ndaj, para se t’i vini të vegjlit në gjumë, ose dhe thjesht e vetëm për t’u kënaqur, lexojuni këto përralla të bukura klasike. Do ta shihni sa mirë do të ndihen!

202 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928349156
Viti i botimit2021

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages196
ISBN9789928349156
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitMbi 2 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1