Tullumbacja e bardhe View larger

Tullumbacja e bardhe

Rovena Rrozhani A-008907

New product

Përshkrim i shkurtër

Nëpërmjet humorit dhe lojës, kjo përrallë e mbështetur në motive popullore orienton fëmijët drejt zgjidhjes së problemeve, nxit mendimin, përcjell vlerën e miqësisë dhe të mbështetjes së njerëzve që gjenden në vështirësi.

More details

490 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928086143

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

More info

Ndërsa Lili, po luante me një tullumbace, era ia mori atë nga dora. Ajo filloi që ta ndjekë, por tullumbacja ishte më e shpejtë dhe iku. E vendosur për ta gjetur, Lili filloi të pyesë të gjithë me shpresë se dikush do ta kishte parë.

Gjatë udhëtimit të saj, Lili gjendet përballë disa situatave të çuditshme të cilave duhet t’u japë zgjidhje. A do ta gjejë ajo tullumbacen e bardhë?

Data sheet

ISBN9789928086143
Shtëpia botueseIlustrues: Endri Beqo
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1