Kutiza e rrefenjave per vajza bukuroshe

Grup autorësh JB0022

New product

Përshkrim i shkurtër

Në 5 libra të mrekullueshëm do të mësoni historitë fantastike të princeshave, të sirenave, të zanave dhe të këcimtareve më të njohura në botë.

901 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 81 77 186

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages5 libra me 31 faqe
ISBN978 992 81 77 186
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë