Reduced price! Unë jam Akikoja View larger

Unë jam Akikoja

Stefan Ticmi BAO0611

New product

Përshkrim i shkurtër

Akikoja është një vajzë që nuk i pëlqen kufijtë dhe e do shumë babanë. Ajo e sheh botën pak më ndryshe, prandaj të tjerëve u duket e çuditshme.

More details

11109 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928375162

552 Lekë

-8%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Akikoja shpesh është e vetmuar, por kjo nuk do të thotë që nuk ka miq. Miqtë e saj më të mirë janë një pemë, Baobabi, dhe shoku i saj, Marseli, takimi me të cilët do ia bëjë jetën më të bukur.

Autori i këtij libri, Stefan Tićmi, ka lindur në vitin 1992 në Leskovac. Ai është diplomuar në Fakultetin e Sporteve dhe Edukimit Fizik në Nish. Shkruan poezi dhe prozë, si dhe tekste për teatër dhe televizion.

Tićmi është fitues i disa çmimeve letrare dhe konsiderohet nga kritika një zë i veçantë në letërsinë për fëmijë.

Data sheet

ISBN9789928375162
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1