Ditari im sekret I aventurave (per djem) View larger

Ditari im sekret I aventurave (per djem)

Grup autorësh JB0032

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë ditar të veçantë vetëm për djemtë do të gjeni testet e personalitetit, udhëzime për misionet që do të kryeni, si edhe do të shkruani për të fshehtat dhe aventurat tuaja.

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 81 77 360

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages144
ISBN978 992 81 77 360
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri