Biblioteka ime e vockel

Grup autorësh JB0026

New product

Përshkrim i shkurtër

Vogëlushët njihen me botën që i rrethon: - Me kafshët, frutat, numrat, format, lodrat dhe konceptet e para.

More details

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 03 2

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

More info

Ky libër përmban 9 libërtha të vegjël në vetvete, secili me nga një funksion të veçantë. Një shërben për të mësuar fëmijët rreth numrave, një tjetër rreth shkronjave, kafshëve, formave të ndryshme, fjalët e para që fëmijët duhet t’i dinë, lodrat që ata mezi presin të luajnë dhe padyshim, pas një dite të lodhshme duhet dhe ora e gjumit. Luani dhe mësoni së bashku me këtë libër kaq funksional.

Data sheet

pages9 libërtha
ISBN978 9928 177 03 2
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri