Kafshe te hareshme

Grup autorësh JB0024

New product

Përshkrim i shkurtër

Bëhuni pjesë e argëtimeve të kafshëve të fermës. Me 18 meloditë e mahnitshme që përmban ky libër, përveç ëndjes së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat.

More details

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 764

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

28 other products in the same category:

More info

Nisni aventurat me kafshët fantastike të fermës. Argëtohuni dhe ju me to, luani dhe shihni sesi ato i rregullojnë problemet që mund t’u dalin gjatë jetës së bashku. Ne do të argëtohemi së bashku në garën më të bukur të kafshëve, por çfarë do të ndodhë? A do ia dalim ta mbarojmë garën pa asnjë problem?

Data sheet

pages8
ISBN978 999 56 41 764
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri