Operacioni bananet View larger

Operacioni bananet

David Walliams BAT0330

New product

Përshkrim i shkurtër

David Walliams vjen me një libër të ri para lexuesve të tij në gjuhën shqipe. Shtëpia Botuese Botart ka hedhur në qarkullim librin “Operacioni bananet” të këtij autori të shquar të letërsisë bashkëkohore për fëmijë.

More details

11097 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341518

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Londër: 1940

Teksa bombat bien me breshëri mbi qytet, Eriku i vogël zë miqësi të pazakontë me një gorillë të stërmadhe: Gertrudën.

Por kur Kopshti Zoologjik vihet në rrezik, Eriku i futet aventurës për të shpëtuar Gertrudën... dhe të gjithë të tjerët.

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages480
ISBN9789928341518
Shtëpia botueseCode Name Bananas
RedaktoriIllustrimet nga:Tony Ross
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGeiv Tomço
I ri1