Perrallat me te bukura te te gjitha koheve

Grup autorësh A-007464

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në 12 përrallat e këtij libri fëmijët do të hasin Gishton, Borëbardhën, Krelartën dhe tre arushët, zonjën Dëborë, Hirushen, Gishtëzën, Hansin dhe Gretën e të tjera personazhe të dashura e të paharrueshme, që bëhen edhe më të hijshme prej ilustrimeve mjeshtërore. Ndaj, para se t’i vini të vegjlit në gjumë, ose dhe thjesht e vetëm për t’u kënaqur, lexojuni këto përralla të bukura klasike. Do ta shihni sa mirë do të ndihen!

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928349156

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe196
ISBN9789928349156
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 2 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë