Yjet e Hollivudit View larger

Yjet e Hollivudit

Grup autorësh JB0030

New product

Përshkrim i shkurtër

Ngjyrosni yjet e kinemasë dhe yjet e kërcimit. Bëjini të shkëlqejnë duke i zbukuruar me diamante!

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët36
ISBN978 9928 177 31 5

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët36
ISBN978 9928 177 31 5
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë