Perralla - Vellezerit Grim - BT View larger

Perralla - Vellezerit Grim - BT

Vëllezërit Grim BOT0704

New product

Përshkrim i shkurtër

Shtepia botuese Bota Shqiptare sjell nje permbledhje me perrallat me te bukura te Vellezerve Grim ne nje botim special per lexuesit ne moshen mbi 3 vjec.

More details

11058 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005540

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Kjo permbledhje sjell historite me te bukura dhe mesimet qe dalin nga perrallat e meposhtme:

• Borëbardha

• Shtatë korbat

• Drita e kaltër

• Këpucari dhe xhuxhët

• Zogu i artë

• Rrobaqepësi i vogël trim

• Bukuroshja e fjetur

• Sofër, shtrohu!

• Vajza e mullisit

• Elsa e mençur

• Rojtarja e patave

• Hanseli dhe Greteli

• Njësyçka, Dysyçka, Tresyçka

• Rrepa

• Tri tjerrëset

• Dama dhe luani

• Kësulëkuqja

• Johani i patremburi

• Pata e artë

• Muzikantët shëtitës

• Princeshat kërcimtare

• Shpirti në shishe

• Pusi magjik

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages240
ISBN9789928005540
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1