Reduced price! Mortina nje surprize gazmore View larger

Mortina nje surprize gazmore

Barbara Cantini BDI0698

New product

Përshkrim i shkurtër

Një aventurë tjetër e vajzës zombi, që është bërë sukses ndërkombëtar, botuar në tridhjetë vende.

More details

11105 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928366788

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Mortina ngjitet në papafingon e shtëpisë për të kërkuar ndonjë veshje për shokët, për festën e  Hallouinit, dhe aty gjen një kartolinë të dërguar nga prindërit e saj! Herën e fundit ata ishin nisur për një udhëtim të gjatë...

nga i cili nuk u kthyen kurrë. Ku do të jenë vallë? Për ta zbuluar të vërtetën, do t'i duhet të mendojë me kokën e një detektivi dhe imagjinatën e një piktori.

E ndihmuar nga qeni besnik, si dhe Dilberti dhe shokët, Mortina niset për të kërkuar gjurmët e mamasë dhe babait... A do t'i gjejë?

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages52
ISBN9789928366788
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 7 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAna Sheldia
I ri1