Reduced price! Meso anglisht - Kafshet View larger

Meso anglisht - Kafshet

Grup autorësh BOT0696

New product

Përshkrim i shkurtër

Kutia me 30 karta + 1 lapustil. Mëso të shkruash dhe të lexosh emrat e Kafshëve në Anglisht, në një mënyrë argëtuese dhe të thjeshtë.

1088 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005519

736 Lekë

-8%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages48
ISBN9789928005519
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1