Yjet e kercimit View larger

Yjet e kercimit

Grup autorësh JB0029

New product

Përshkrim i shkurtër

Ngjyrosni yjet e kinemasë dhe yjet e kërcimit. Bëjini të shkëlqejnë duke i zbukuruar me diamante!

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët36
ISBN978 9928 177 30 8

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët36
ISBN978 9928 177 30 8
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë