Aventrat e Dinpakut dhe te shokeve te tij - Albas

Nikollaj Nosov BAO0602

New product

Përshkrim i shkurtër

Nje nga kryeveprat e letersise boterore per femije “Aventurat e Din Pakut dhe te shokeve te tij” te autorit Nikollai Nosov, vjen i ribotuar nga Albas nen perkthimin e autorit te njohur te letersise per femije dhe te akademikut Bedri Dedja.

11107 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN 9789928375650

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages198
ISBN 9789928375650
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiBedri Dedja
I ri1