Gjithcka qe duhet te dini View larger

Gjithcka qe duhet te dini

Grup autorësh JB0003

New product

Përshkrim i shkurtër

Enciklopedia e parë e lidhur me Internetin. Me fakte mahnitëse, me lojëra e veprimtari pa fund dhe me mbi 2.000 ilustrime të mrekullueshme.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 43 94 456

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages320
ISBN978 999 43 94 456
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri