Fjalet e mia te para

Grup autorësh JB0025

New product

Përshkrim i shkurtër

Me 18 meloditë e mahnitshme, përveç ëndjes së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat.

More details

492 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 49 0

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Ky libër, nëpërmjet zbavitjes u mundëson fëmijëve të mësojnë fjalët e para që prindërit mezi presin t’i dëgjojnë. Ilustrimet shoqëruese i ndihmojnë fëmijët të zhvillojnë aftësitë e të mësuarit sa më shpejt. Por, përveç ilustrimeve, kemi dhe tingujt shoqërues që tregojnë çfarë tingulli lëshojnë kafshët, zhurmën e detit që fëmijëve t’u duket sikur ndodhen aty, zhurmat e makinave, autobusave, avionëve. Mësimi i fjalëve të para do të jetë shumë argëtues.

Data sheet

pages8
ISBN978 9928 177 49 0
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri