Ditari i Gregut 17 – Pelenë e tejmbushme View larger

Ditari i Gregut 17 – Pelenë e tejmbushme

Jeff Kinney A-008818

New product

Përshkrim i shkurtër

Per vogelushet qe jane te pasionuar pas serise se Gregut, vjen vellimi i 17 ne gjuhen shqipe, - i titulluar “Pelenë e tejmbushme”.

More details

463 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272706

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Greg Hefli zbulon se rruga drejt famës dhe lavdisë ka plot vështirësi e pengesa. Kur ai vendos të ngatërrohet me grupin "Pelena e mbushme" të vëllait të vet adoleshent, Rodrikut, nuk e di se ç'e pret.

Por mëson shpejt se netët e vona, pagesat e padhëna, zënkat mes anëtarëve të grupit dhe problemet me paratë janë të gjitha pjesë e stilit të jetës së rokenrollit.

Do ta ndihmojë Gregu "Pelenën e mbushme" të bëhet legjenda që ata mendojnë se janë? Apo gjithë ajo kohë që harxhoi me grupin e Rodrikut, do të jetë një "Pelenë e tejmbushme"?

Data sheet

pages214
ISBN9789928272706
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka
I ri1