Reduced price! Enciklopedia ime e pare View larger

Enciklopedia ime e pare

Grup autorësh JB0001

New product

Përshkrim i shkurtër

Me njohuritë bazë për lexuesit e vegjël dhe me më shumë se 700 fotografi dhe ilustrime, "Enciklopedia ime e parë" është burim themelor për mendjet kureshtare të lexuesve të vegjël. Ky libër i mrekullueshëm mbështet me profesionalizëm të gjitha temat që zhvillohen në ciklin e ulët shkollor.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 43 41 478

1 472 Lekë

-8%

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages160
ISBN978 999 43 41 478
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri