Shtepia 52 kateshe ne peme View larger

Shtepia 52 kateshe ne peme

Andy Griffiths BAT0465

New product

Përshkrim i shkurtër

Shtëpia botuese “Botart” boton vëllimin e katërt të serisë fantastike “Shtëpia në pemë”. Ilustrimet janë realizuar nga Terry Denton

More details

11102 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341563

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Shtëpia e pabesueshme në pemë e Andit dhe Territ, gjithnjë në zgjerim, ka 13 kate të reja, duke përfshirë një kat për çarje shalqiri, një makineri dallgësh, një lojë gjarpërinjsh dhe shkallësh me përmasa reale (me shkallë të vërteta dhe gjarpërinjtë e vërtetë!), një raketë karota-hedhëse, një Akademi Trajnimi të Kërmijve Ninxha dhe një agjenci detektivësh të teknologjisë së lartë, me gjithë teknologjinë më të fundit të këtyre detektivëve, që mund të quhet goxha fat, sepse atyre u duhet të zgjidhin një mister mjaft të madh - ku gjendet zoti Hundëmadh???

Atëherë, çfarë po prisni? Ngjituni lart!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages332
ISBN9789928341563
RedaktoriIlustrimet: Terry Denton
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 7 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAfërdita Mali
I ri1