Vogelushet lexojne perralla klasike View larger

Vogelushet lexojne perralla klasike

Grup autorësh BT0550

New product

Përshkrim i shkurtër

Argëtohuni duke lexuar përrallat më të bukura fantastike. Mësoni fjalë të reja dhe luani me ilustrimet e çdo përralle

106 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005175

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages93
ISBN9789928005175
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 4 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1