Ne te mire e ne te keq View larger

Ne te mire e ne te keq

Kai Pannen A-008908

New product

Përshkrim i shkurtër

Mangu dhe Bizu bënin një jetë të qetë në shkurrnajën e ahut. Një ftesë e dyshimtë nga teto Kasandra i nxjerr nga rutina e përditshme. Pavarësisht mosbesimit vendosin ta pranojnë, por kur mbërrijnë në rrjetën e tetos, ajo është zhdukur. Shtëpia ishte krejtësisht e përmbysur, sikur të kishte ndodhur një përleshje. Çfarë të ketë ndodhur vallë? Mangu dhe Bizu vendosin të zgjidhin misterin.

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928085962

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

ISBN9789928085962
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMigena Sejdini
I ri1