Si ta trembesh perbindeshin View larger

Si ta trembesh perbindeshin

Jana Bauer BDR0153

New product

96 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928377166

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ke një përbindësh nën shtrat?

Është i shëndoshë, me një sy dhe me kthetra të mprehta? Do të jetë përbindësh Trashanik.

Mos u shqetëso, ai trembet për vdekje nga veglat frymore! Mund ta përzësh me një marsh të fortë.

Po sikur përbindëshi të mos jetë Trashaniku, po Dhëmbëmadhi apo Leshataku?

Po të jap një këshillë të vlefshme: telefono Oton Karkalecin!

Data sheet

pages40
ISBN9789928377166
RedaktoriIlustrimet: Malgosia Zając
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikollë Berishaj
I ri1