Reduced price! Cfare te bejme me idete ? View larger

Cfare te bejme me idete ?

Kobi Yamada PE0310

New product

Përshkrim i shkurtër Kjo histori do të na frymëzojë për t’ia çelur rrugën asaj, për t’i dhënë hapësirë që të rritet dhe pastaj do të shohim se ç’do të ndodhë. Ideja jonë s’ka ku shkon tjetër. Ajo sapo ka nisur rrugën e saj.

496 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928162021

736 Lekë

-8%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages40
ISBN9789928162021
Shtëpia botueseWhat do you do with an idea?
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAida Baro
I ri1