12 Perralla klasike

Grup autorësh JB0019

New product

Përshkrim i shkurtër

12 përralla të mrekullueshme të shoqëruara me ilustrime plot ngjyra. Shëtitni me to në botën e aventurave dhe të fantazisë.

More details

496 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 70 474

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Në këtë libër do ju shfaqet një koleksion prej 12 përrallash fantastike. Përrallat janë treguar me stil të thjeshtë dhe me shkronja të mëdha, në mënyrë që të vegjlit t’i hedhin me sukses hapat e parë si lexues, pikërisht duke lexuar këto përralla klasike. Në këtë libër do të gjeni dhe figura që ilustrojnë më së miri detajet dhe historitë e mrekullueshme që nuk do t'u ikë koha kurrë.

Data sheet

pages192
ISBN978 999 56 70 474
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri