Reduced price! Misteri O. S View larger

Misteri O. S

Rejvi Dervishi MEP0100

New product

Përshkrim i shkurtër Një roman, që nis nga fantazia e një fëmije, por që shndërrohet në një uragan ngjarjesh, duke krijuar një histori që të mban pezull deri në faqen e fundit

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928086150

736 Lekë

-8%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në qytet, përhapet si një mjegull misteri i një thesari. Redi përfshihet në spiralen e kërkimeve, ndërsa ngjarje të dyshimta përpiqen ta ngatërrojnë.

Pikërisht atëherë kur mendon se çdo gjë është zgjidhur, fakte të reja dalin në dritë dhe intrigojnë më shumë mendjen e tij.

Tashmë nuk mund të ndalet. Është koha për të gjetur se kush fshihet pas O.S.

Data sheet

pages209
ISBN9789928086150
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1