Gjithçka që duhet të dini për kafshët View larger

Gjithçka që duhet të dini për kafshët

Grup autorësh JB0013

New product

Përshkrim i shkurtër

Këtu do të mësoni çdo gjë rreth kafshëve. Përmban ilustrime, informacione, pyetje, përgjigje dhe për më tepër çdo faqe është e lidhur me internetin.

8 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët160
ISBN978 992 81 77 407

1 200 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët160
ISBN978 992 81 77 407
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë