Shtepia 39 - kateshe ne peme View larger

Shtepia 39 - kateshe ne peme

Andy Griffiths BAT0331

New product

Përshkrim i shkurtër

Bashkohuni me andin dhe Terrin në shtëpinë e tyre mahnitëse 39-katëshe në pemë! Kërceni në trampolinën më të lartë në botë, bëni dolli me pufka në një vullkan aktiv, notoni në ujëvarën e ccokollatës, përkëdhelni këlyshët e dinozaurëve, përplasuni me një Fecckator, bëni kërcimin më të mirë në pistën e vallëzimit, fluturoni me një karrige rrotulluese, hipni në një sajë të tmerrshme dhe njihuni me Profesor Stupidon, ccshpikësin më të madh në botë. E po, ccfarë po prisni? Ngjituni lart!

111104 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341556

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages348
ISBN9789928341556
Shtëpia botueseThe 39-storey treehouse
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAfërdita Mali
I ri1