Engjelli blu

Anila Kruti BAO0603

New product

Përshkrim i shkurtër

“Engjëlli Blu” është një libër me aventura fantastike. Personazhi kryesor është një djalë i veçantë me spektrin e autizmit.

More details

11108 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928356802

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

I lodhur nga bullizmi në lagje dhe në shkollë, ai fillon të ëndërrojë dhe ndërmerr disa aventura fantastike, bashkë me qenin Dasi dhe delfinin Zuro, dy miqtë e tij gazmorë.

Ai është një djalë i zgjuar, paqësor dhe i dashur.

Nëpërmjet aventurave të tij, ai jep një mesazh të bukur: të duam dhe të bëhemi miq me të gjithë fëmijët me nevoja të veçanta si Kori.

Data sheet

pages68
ISBN9789928356802
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1