Reduced price! Enciklopedia e madhe e dijes View larger

Enciklopedia e madhe e dijes

Grup autorësh JB0010

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër që do t'ju mahnisë me njohuritë, faktet, ilustrimet dhe mënyrën si është konceptuar. Një enciklopedi fantastike, e cila ka bërë për vete të gjithë ata që kanë pasur mundësinë ta shfletojnë.

298 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 81 77 704

3 600 Lekë

-10%

4 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages360
ISBN978 992 81 77 704
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit14-18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë