Hamm! View larger

Hamm!

Grup autorësh JB0117

New product

Përshkrim i shkurtër

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë lehjen e qenushit dhe do të argëtohen pa masë me aventurat e tij.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 306

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një qenush i vogël do shoqërojë ditët tuaja të mbushura me lojëra dhe gëzim nëpërmjet ham-hameve të tij. Fëmija juaj sapo të shtypë butonin e vogël me gishtat e tyre të vegjël, do dëgjojë të lehurat e qenushit të vogël.

Data sheet

pages8
ISBN978 999 56 41 306
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri